Привіт, шановний покупець!

Ласкаво просимо до інтернет-магазину MYTOOLS! Нашою спеціалізацією є продаж професійного та аматорського будівельного інструменту та садово-паркової техніки.

Починаючи ремонт чи будівництво кожній людині потрібне спеціальне обладнання. В наш час, щоб придбати дриль або молоток можна просто замовити їх, не виходячи з дому, а не відвідувати десятки магазинів. У кожного майстра виникає логічне питання, який інтернет-магазин інструментів вибрати?

«MYTOOLS» 5 років на ринку. Завдяки накопиченому за цей час досвіду ми робимо процес покупки зручним, швидким та вигідним для вас.

Таким чином, купуючи якісну садову техніку та інструмент у нашому інтернет-магазині MyTools, Ви отримуєте професійну консультацію, оперативне постачання з нашого складу та гарантію якості.

Вибір інструменту, представлений у нашому каталозі включає все: від перфораторів, дрилів, болгарок, шуруповертів, до зернодробилок, бензопил, циркулярних та електричних пилок, бензокос і т.д. Також у магазині представлений великий вибір ручного акумуляторного інструменту: акумуляторні дрилі та шуруповерти, акумуляторні перфоратори, акумуляторні болгарки та універсальний інструмент.

Асортимент представлений найкращими моделями у всіх цінових діапазонах, від недорогого, але якісного за свої гроші інструменту, до елітних моделей електроінструменту. Вибирайте інструмент за смаком та прийнятною ціною.

Також ми активно і постійно працюємо над розширенням асортименту. Ми одним із перших прагнемо пропонувати нашим клієнтам новинки у світі інструментів.

Будь-який товар можна замовити із доставкою. Ми доставляємо по Україні протягом 1-2 днів. Все – без передоплати. Оплата готівкова чи безготівкова – як вам зручніше.

Наша місія – вигода для кожного клієнта!

Оцініть переваги співпраці з нашою компанією

Ми прагнемо якісно та своєчасно виконувати свою роботу. Незважаючи на складність цього завдання, ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви отримали задоволення від кожної покупки в нашому інтернет-магазині! Вивчіть каталог прямо зараз та оформлюйте замовлення з максимальною вигодою!

З повагою, команда MyTools